Aşk sarhoşu. - Konsolide Denemeler

Aşk sarhoşu.

Web Analytics Made Easy - StatCounter

Merhaba,

Dün bir alışveriş merkezinde Adam Sandler'in bir videosunu aldım. Zaten severim bu oyuncuyu. Pazar akşamları benim evde yada herhangi bir salonda sinema günümdür. Güzel flimdi.Konusu da ilginç. Bu arada puromu da yaktım.

Barry  7 kızkardeşinin baskısını hisseden  iş hayatında pek de başarılı olamayan  özgüveni zayıflamış-depresyonda bir adam. Müzmin bekar ve kadınlarla ilişkisi zayıf. Daha doğrusu kapalı birisi. Fakat  artık hayatı neden-niçin diye analiz etmeye  başlayan  kendini sıkışmış  hisseden adamcağız bir sohbet  hattını arayarak  biraz rahatlamak ister. Özel bilgilerini bu sohbet hattına kaptırınca başına belayı almıştır. Bu arada kızkardeşlerinden birinin tanıştırdığı Lena isimli kadın onun kurtuluşu olacaktır. Lena' da dinginliğin ve sevginin farkına varmıştır. Lena ona huzur vermiştir. Yaşamının motivasyonu olmuştur.

Lena için koca okyanusu geçip Lena'nın kaldığı tatil köyüne gitmesi, tesadüfmüş gibi davranması, iş seyahati için gelmiştim demesi müthişti. Buna benzer bir çılgınlığı yapmıştım. Gece yarısı İstanbul'da Kuşadası'na otostopla gitmiştim.

Ne kadar zorda olursak olalım. Korktuğumuz an kaybederiz. Ayrıca yanlız yaşamamız mümkün değil. Hele ki uzun süre. Mükemmel bir filmdi.


  • 0Blogger Yorum
  • Facebook Yorum
  • Disqus Yorum

Yorum Gönder

comments powered by Disqus
Distributed by Gooyaabi Templates | Designed by OddThemes